Inkubator Co oferujemy

Masz pomysł na projekt z przestrzeni kulturalnej lub prospołeczny? Potrzebujesz organizacji, w której mógłbyś go zrealizować? Może potrzebujesz pomocy przy tworzeniu harmonogramu, kosztorysu, dokumentacji? Nie masz czasu na formalności związane z zakładaniem organizacji pozarządowej? Skontaktuj się z nami!

Fundacja Wrocławski Inkubator Kulturalno - Społeczny "Noosfera" powstała nie tylko po to, by tworzyć i organizować własne projekty. Chcemy również dzielić się doświadczeniem (nabywanym od czasu dłuższego niż funkcjonowanie fundacji). Popieramy każdy pomysł związany z przestrzenią kultury, społeczeństwa i wolontariatu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Zarząd Fundacji Noosfera

1. Osobowość prawną.

Zazwyczaj, by dostać dofinansowanie na projekt, potrzebna jest osobowość prawna. Prościej - chodzi o status prawny, który ma stowarzyszenie lub właśnie fundacja. Niektóre firmy lub osoby, które chcą wspierać działalność non profit, pomagają finansowo organizacjom pozarządowym - rzadko przekazują pieniądze prywatnym osobom, gdyż ciężko w takiej sytuacji zweryfikować cel, na który zostaną one przeznaczone.

2. Pomoc organizacyjną.

Członkowie Zarządu Fundacji "Noosfera" od lat działają w trzecim sektorze. Mamy ogromne doświadczenie w organizacji wydarzeń, głównie kulturalnych, pisaniu projektów, pozyskiwaniu sponsoringu i partnerów. Chętnie podzielimy się naszą wiedzą z innymi, którzy mają pomysły, a niekoniecznie wiedzą, co z tym zrobić dalej.

3. Pomoc techniczną.

Znamy się również na tworzeniu stron internetowych, przygotowywaniu profesjonalnej dokumentacji i materiałów promocyjnych. Z przyjemnością podzielimy się naszymi wskazówkami i pomożemy przy tworzeniu technicznego zaplecza projektu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o nas? Zapraszamy do zapoznania się ze statutem Fundacji - warto zapoznać się z celami działalności. Chcesz z nami współpracować? Pisz śmiało na zarzewfwefad [at] noosewfweffera.org.pl.